Prodej kávy široká nabídka kávy z celého světa

Mahlkӧnig

Značka Mahlkönig je v oblasti mletí kávy synonymem pro vysokou kvalitu, inovaci a konkurenceschopnost. Od svého založení v roce 1928 se společnost neustále adaptuje na měnící se požadavky trhu tím, že nabízí osvědčené, uživatelsky přívětivé a propracované výrobky a služby klientům.

Společnost Mahlkönig hraje prim ve světě vývoje, výroby a distribuce profesionálních, technicky propracovaných mlýnků na kávu, mlecích nožů a systémů dávkování kávy. Toho bylo možné docílit pouze prostřednictvím intenzivní spoluprací se zákazníky, kávovými asociacemi, motivovaným a důkladně proškoleným personálem a neustálými investicemi do neustále efektivnější a kvalitnější výroby. 

Díky pečlivě vybraným a kvalifikovaným partnerům ze všech pěti kontinentů společnost Mahlkönig svým zákazníkům garantuje profesionální služby spojené s prodejem i poprodejním servisem. To je jediný způsob, jak je možné dostát i těm nejnáročnějším požadavkům dnešního trhu.

Mahlkönig navazuje na tradici "Made in Switzerland" v každém aspektu své firemní filosofie, což se týká jak výběru materiálů, tak i výrobních postupů a konečných výrobků, přičemž bere v úvahu i životní prostředí a dobro svých zaměstnanců i zákazníků.

Mahlkönig – švýcarská preciznost do posledního detailu.

V prosinci roku 2007 došlo ke konsolidaci společností Ditting a Mahlkönig. Obě firmy, známé svými odbornými znalostmi a výrobou vysoce kvalitních mlýnků, se dohodly na svém sloučení pod záštitou švýcarské společnosti Hemro AG. 

 Řazení
 Filtrovat výrobce
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnost:
Dostupnost: Vyprodáno

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnost:
Dostupnost: Vyprodáno

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart