EthicSport Maltoshot pomeranč bez kofeinu 30 ml

22,00
Vyprodáno
EZpět

Energie, energie, energie - tak lze specifikovat gel s 5 sekvenčními sacharidy bez glutenu a kofeinu. Vhodný pro dlouhodobou aktivitu, dokonale stravitelný díky tekuté konzistenci. Rychlé a trvalé uvolňování energie s maltodextrinem s dlouhým řetězcem a isomaltulózou. Vhodný i pro velmi mladé sportovce bez obsahu kofeinu.

MaltoShot je energetický produkt pro sportovce. Poskytuje postupné uvolňování energie díky 5 uhlovodíkům s časovým uvolňováním s různou absorpční rychlostí, jako jsou maltodextriny s dlouhým řetězcem a isomaltulóza. Tento produkt využívá 3 uhlohydráty s rychlým uvolněním energie a 2 s udržovaným energetickým uvolňováním.

Důsledkem této strategie poskytuje MaltoShot rychlou energii, avšak s dlouhodobým účinkem. Tato energetická kapalina je extrémně tekutá, nemá nic společného se starými gely, které stále můžete najít na trhu. Tato vlastnost činí produkt dokonale stravitelný a velmi rychle se asimiluje. MaltoShot má ergonomický měkký obal, který lze snadno otevřít pouze jednou rukou, takže je vhodný i pro použití v extrémních podmínkách. MaltoShot je bezlepkové a bez kofeinu.

Doporučené dávkování: 1 balení do hodiny, max 2-3 denně.

Podobné produkty