Bodum Chambord čajová konvice 1 L + 2 ks Bodum Bistro sklenice + Eilles Tea Earl Grey sypaný čaj

1 330,00
Skladem
Bodum Chambord čajová konvice 1 L + 2 ks Bodum Bistro sklenice + Eilles Tea Earl Grey sypaný čajBodum Chambord čajová konvice 1 L + 2 ks Bodum Bistro sklenice + Eilles Tea Earl Grey sypaný čajBodum Chambord čajová konvice 1 L + 2 ks Bodum Bistro sklenice + Eilles Tea Earl Grey sypaný čajBodum Chambord čajová konvice 1 L + 2 ks Bodum Bistro sklenice + Eilles Tea Earl Grey sypaný čaj
EZpět

Dárkové balení pro přípravu vynikajícího sypaného čaje. Obsah balení viz detail popisu.

DÁRKOVÉ BALENÍ OBSAHUJE

  • Bodum CHAMBORD 2 konvice na čaj s plastovým sítkem 1 L

Bodum Chambord 2 je nejprodávanější model čajové konvice, který vás zaujme nejen příjemným designem, ale také svojí jednoduchostí a praktičností. Pohodlné nalévání vám zaručuje praktická rukojeť z tvrzeného plastu.

Jednoduše vložte čaj do sítka, zalijte jej horkou vodou a nechte ho vylouhovat. Elegantní vzhled nejen samotné konvice, ale také sítka, je opravdovou potěchou pro oko a zcela jistě nadchne každého milovníka čaje.

  • Parametry
  • Čirá barva
  • Sklo
  • Jemné plastové sítko
  • Objem konvice 1 l
  • Všechny části jsou omyvatelné v myčce nádobí
  • Konvice není vhodná pro použití na přímých zdrojích žáru

 

  • Bodum Bistro sklenice na čaj a kávu 0,35 L 2 KS

Sklenice je určena pro přípravu horkých nápojů. Tvrzené sklo a odolnost proti otlučení. Lze mýt v myčce.

 

  • Eilles Tea Earl Grey Blatt Černý čaj sypaný 250g

Ušlechtilá směs lístků z Ceylonu, Darjeelingu a Číny, jež byla namočena v pikantním aromatickém oleji z nejušlechtilejších plodů bergamotu. 

Dávkování do konvičky: 2 mírně vrchovaté čajové lžičky

Doporučená doba louhování čaje: 3 - 4 min.

Balení: 250 g v sáčku

 

O výrobci Eilles

Svět pánů Eilles. V roce 1873 slavnostně otevřel Joseph Eilles první specializovaný obchod s kávou, čajem a vínem na lukrativní mnichovské adrese Residenzstrasse, hned naproti státní opěře. Joseph Eilles byl bezpodmínečný fajnšmekr, který nebyl nikdy spokojen. I proto si ho vybral dvůr Ludvíka II. jako dvorního dodavatele čajů a kávy jako znalce kultury pití čaje. Jeho filisofií a vlastně celé firmy Eilles do současnosti je: Pouze to nejlepší je pro nás dost dobré.

O výrobci Bodum

Bodum je dánská společnost, která se již více jak 50 let zabývá tím, jak co nejvíce usnadnit přípravu kávy a nabídnout vám krásné, ergonomické a především funkční pomůcky se zcela promyšlenými detaily, které vedou až k dokonalosti samotných výrobků. Zakladatel této společnosti zastával názor, že: „Krásný design nemusí být drahý.“, a tímto mottem se společnost řídila nejen v minulosti, ale řídí se jím až do dnešní doby. Společnost Bodum je již po desetiletí jedničkou v oblasti pomůcek pro přípravu kávy a čaje. Dlouho však nezůstala pouze u tohoto segmentu a své aktivity rozšířila také do oblasti stolování a přípravy pokrmů. Co se týče designových zásad společnosti, ty jsou nadčasové a snaží se neustále přizpůsobovat požadavkům zákazníků. Kuchyňské doplňky značky Bodum jsou oblíbené v celém světě, což dokazují nejen různá ocenění za design, ale také nominace mezi 25 nejoblíbenějších produktů světa. Největší přízeň si tato společnost získala především mezi milovníky kávy a čajů.

 

Podobné produkty